Milta Bodrum Marina

Duyurular & Mesajlar

21 – 29 Haziran 2022 tarihleri arasında MIRRORS ”Yansımanın Labirenti“ yeni nesil fotoğraf sergisi

Milta Bodrum Marina  AVM lokasyonumuzda Çarşı alanında sizlerle buluşuyor.

ROTAMIZ DENİZLERİMİZİ KORUMAK!

Mavi Bayraklı teknelere Milta Bodrum Marina’dan özel fırsat!

15 YILDIR ZİRVEDE!

Uluslararası 5 altın Çıpa ‘Five Gold Anchors’ ödülünü 15 yıldır 15. kez üst üste almaktan gururluyuz.

BODRUM RIB BOAT FEST MİLTA BODRUM MARİNA' DA

Değerli Misafirlerimiz,

Marinamızda bir ilki yaşatacak olan ‘‘Bodrum Exclusive Yacht Days’’ ile eş zamanlı hayata geçecek.

II.organizasyonumuz ‘’BODRUM RIB BOAT FEST’’te dünyanın önde gelen Rib boat ve dıştan takma fiber tekne markaları ile, su sporlarına dair her türlü araç ve ekipman 7-11 Temmuz tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşuyor.

MİLTA BODRUM MARİNA, GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASINI BODRUM'DA ALAN İLK MARİNA OLDU

Değerli Misafirlerimiz,

Bilindiği üzere, Dünya Sağlık Örgütü tarafından ‘’ Pandemi ‘’ kapsamında alınan Yeni Koronavirüs (Covid 19) salgınının yayılmasının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında, turizm faaliyetlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi amacıyla, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 05.06.2020 tarihli Deniz Turizm Tesis ve araçlarıyla ilgili genelgesi yayımlanmıştır.

Olağanüstü pandemi şartlarında, sağlıklı ve güvenli bir turizmi mümkün kılmak ve alınan tedbirlerin üst seviyede güvenilirliğini sağlayabilmek için, Deniz Turizm Tesislerinde sağlık ve hijyen koşullarının yerine getirildiğinin denetlenmesi ve uygun görülenlere ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ verilmesi kararlaştırılmıştır.

Milta Bodrum Marina olarak, yapılan denetleme ve değerlendirmeler sonucu 02.03.2021 tarihi itibariyle  Bodrum’da  ‘Güvenli Turizm Sertifikası’’nı alan ilk Marina olduk.

Güvenli Turizm Sertifikası, süreklilik arz eden denetimler ile en fazla 3 aylık olarak yenilenmektedir. Bundan sonraki süreçte,tek amacımız Siz Değerli yatçılarımız, kiracılarımız ve taşeronlarımızın da desteğiyle,  bu sertifikanın gereği olarak aldığımız ve alacağımız sağlık, hijyen ve sosyal mesafe gibi tedbirlerin uygulanmasında pandemi ekiplerimizin de kontrolleri ile bizlere destek olmanız, hep birlikte Milta Bodrum Marina’ da sağlıklı yaşam ortamında buluşmamızdır.