Milta Bodrum Marina

Diğer Hizmetler

Güvenlik Hizmetleri

Marinamızda konaklayan değerli konuklarımız ile bu tesiste çalışan tüm personelimizin rahat ve huzur dolu sakin bir ortamda yaşamalarını temin etmeyi amaçlayan Güvenlik birimimiz, hepsi konusunda ehliyetli uzman bir kadro ile aralıksız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Genel Hizmetler

Tuvalet & Duş

Marinamızda üç ayrı kısımda toplam,  50 adet duş ve 50 adet wc ünitesi bulunmaktadır.  Ünitelerde 24 saat sıcak su, yazın klima / kışın ısıtma-havalandırma sistemi mevcuttur.  Çevre dostu olan marinamızda  güneş enerji sistemi de kullanılmaktadır. Ayrıca iklimlendirme çalışmalarına devam edilmektedir.

Bayan wc lerde saç kurutma makinaları bulunmakta olup, tüm duş ünitelerinde oturma grupları, elbise askılıkları vb. mevcuttur.  Marinamızda hijyen temizliğine öncelik verilmektedir. Koronavirüs önlemleri kapsamında özel cihazlar bulunmaktadır.

Temizlik

8 ayrı bölümde çöp toplama konteynerları bulunmaktadır. Yatçıların kendi atıklarını bıraktıkları bu konteynerlar, temizlik ekibi tarafından sürekli denetlenip, boşaltılmakta ve gerekli dezenfekte işlemi gün boyunca uygulanmaktadır. Hijyenik temizlik her daim kontrol edilmektedir.  Atık kontrol merkezimiz bulunmaktadır.

Otopark

Her konuda misafir memnuniyetini ön planda tutan Marinamız, yatçılarımızın araçları içinde kapasitemiz dahilinde otopark hizmeti vermektedir. Otoparkımızda plaka tanımlama sistemi mevcuttur.  Bu sistem motorsikletleri de kapsamaktadır.

Otoparkımızda, 24 saat görevli saha kontrol gözetmenleri ve güvenlik görevlileri bulunmaktadır.  Saha gözetmenlerimiz araçların yer düzenlemelerinden de sorumlu olup, araç anahtar teslimi zorunludur.

Yatçılarımız kontratlarının başladığı günden itibaren, talepleri dahilinde araç bilgilerini  Önbüro ekibimize ileterek sistem açılışlarını yaptırabilirler.  

Telefon & Faks & Posta & İnternet Hizmetleri

Yatçılarımızın acil ihtiyaçları dahilinde, ön büroda görevli ekibimizin yardımları ile telefon-faks-internet hizmeti de verilmektedir.

Ön büro ofisimizde bulunan internet corner 15 dakikaya kadar ücretsizdir.

Yatlara verilen Wi-fi hizmeti ücretsizdir.

Çamaşırhane & Kuru Temizleme

Marinamız içinde çamaşırhane hizmeti veren bir taşeronumuz bulunmaktadır.

Açılış-kapanış saatleri sezon trafiğine göre değişiklik göstermektedir.

Ticari Mal Satış Hizmetleri

Yatçılarımızdan gelen talepler doğrultusunda Önbüro’muzda aşağıdaki ürünler satışa sunulmaktadır.

  • Deniz Haritaları
  • Elektrik &su kullanımı için key,  marina giriş kartı
  • Marina hediyelik eşya ürünleri

Ulaşım

Marinamız içerisinde ihtiyaç dahilinde ücretsiz olarak buggy  hizmetimiz  ve herhangi bir durumda pontonlara giriş yapabilen özel elektrikli  transfer araç  hizmetimiz  bulunmaktadır.

Marinamız ana giriş kapısı önünde 24 saat hizmet verebilen taksi durağı mevcuttur. Ponton giriş kısımlarında yer alan butonları da kullanarak  taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz.