Milta Bodrum Marina

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası

İnsan kaynağı ve etik değerlerimiz en önemli sermayelerimizden biridir.

Bir Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. iştiraki olan MİLTA BODRUM MARİNA’da çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişiminde fırsat eşitliği sağlayan, iş ve özel yaşam dengesinin gözetildiği, çalışan motivasyonuna ve bağlılığına önem veren bir yaklaşımla hareket edilerek, nitelikli çalışan kazanılması, eğitim ve gelişimine katkıda bulunularak başarının ödüllendirildiği doğru kariyer planlamasının yapılmasına katkı sağlayan sistem ve süreçleri kapsamaktadır.

Çalışma Hayatında, çalışanlarımızın motivasyonunu artırmak, iş streslerini azaltmak, aralarındaki iletişimi ve aidiyeti güçlendirmek amacıyla spor, kültür ve özel günler kapsamında aktiviteler düzenlemekteyiz. Bu organizasyonlar ile çalışanlarımızın birlikte vakit geçirmesi sağlanmakta ve çözüm odaklı, etik değerlerimize bağlı, her daim iletişim içinde olarak başarılara yelken açan ve başarıları hep birlikte kucaklayan bir çalışma ortamı  sağlamaktayız.

Sağlığınız &  Sağlığımızdır felsefesi ile, işyeri sağlığı ve güvenliğine ait risk çalışmalarımız süreklilik arz ederek yapılmaya devam ederken, marinamızda görevli işyeri hekimimiz ve revirimiz ile acil sağlık desteği sağlayarak, özel sağlık sigortasından da faydalandırıyoruz.

Kariyer sürecinde, kişinin performansı, gelişim süreci ya da yapılan analizler sonucunda çıkan tüm ihtiyaçlar dahilinde ‘kişisel gelişim, yönetsel ve mesleki beceri’ kapsamında verilen eğitimler ile çalışanlarımızın kariyerine sağlanan katkının artırılmasını hedefliyoruz.

İş başvurularınız,  Marinamıza yapılacak iş başvuruları  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kariyer@miltabodrummarina.com  adresi üzerinden kabul edilmektedir.

CV’nizi kariyer@miltabodrummarina.com adresine gönderebilirsiniz.