Milta Bodrum Marina

Biz Kimiz

Milta Bodrum Marina,

ik1


Türkiye’ nin en yüksek günlük giriş & çıkış hareketi olan marinasıdır,

ik2


Farklı hizmet anlayışı ile uluslararası platformda önemli bir markadır,

ik3


Bodrum’un dünyaya açılan kapısıdır,

ik4


Bodrum’un kalbidir, kalbindedir,

ik5


Milta Bodrum Marina, denizcilerin dört mevsim durağıdır,

ik6


Türkiye’de, Deniz ambulansı bulunan Tek Marina’dır, Sloganımız ‘’Önce Güvenliktir’’tir,

ik7


Bodrum’da Güvenli Turizm Sertifikasına sahip olan ilk marinadır,

ik8


Fiyat politikası ‘’Rotası Türk Lirası’’ dır,

ik9

Sosyal sorumluluk, özel ve resmi gün etkinlikleri, denizde trofe yarışları, Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi sergileri de dahil yılda en az 25 organizasyona ev sahipliği yapılmaktadır,

ik10


Bodrum havalimanına uzaklığı sadece 30 dakikadır,

ik11

Dünyanın ‘yedi’ harikasından biri olan Mozole’ye, Bodrum Kalesi’ne, Antik Tiyatro’ya, Myndos Kapısı’na ve şehir surlarına ise yürüme mesafesindedir.

25 ülkeye ait marinalar arasında ilk 50’de yer alan Milta Bodrum Marina’nın bu başarısı her yıl çeşitli kuruluşlarca ödüllendirilmektedir.

  • Avrupa Yat Birliği tarafından verilen “5 Altın Çıpa” uluslararası kalite ödülü sayesinde dünya yatçılarına tavsiye edilmeye devam etmektedir,
  • 1997-98’den beri yapılan çalışmalar ile her yıl aldığı “Ulusal Mavi Bayrak” ödülü ile yurt içi ve yurt dışındaki saygın konumunu pekiştirmektedir.
  • Geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle çocuklarda doğa ve çevre bilincinin oluşmasına katkı sağlayan Milta Bodrum Marina, “En İyi Çevre Bilinçlendirme Etkinlikleri Ödülü”ne layık görülmüştür.

Milta Bodrum Marina, küresel standartlardaki hizmet kalitesi, merkezi konumu, havaalanına yakınlığı, her geçen gün artan misafir memnuniyeti odaklı profesyonel kadrosu ve misafire özel hizmet çeşitliliği sayesinde Akdeniz havzasındaki ilk üç marina arasında yer almaktadır.

Ege ve Akdeniz’in seçkin marinalarından biri olan Milta Bodrum Marina, Bodrum’un merkezinde şehir içi bir marina olma özelliğinin yanı sıra sürekli gelişen dinamik ve güvenilir hizmetleriyle de fark yaratmaktadır. Avrupa’nın en iyi 10 marinasından biri olmasının yanı sıra Türkiye’de doluluk ve misafir memnuniyetinde lider olan Milta Bodrum Marina, hem misafirlerine hem de çalışanlarına ayrıcalıklı bir yaşam sunmaktadır.

Milta Bodrum Marina %100 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. iştiraki olup, sermayenin tamamı ödenmiştir.

Bir yanında Bodrum’un renkli dünyası, diğer yanında Ege’nin cennet koyları ile bir şehir içi marinası olarak en küçüğünden, süper yatlara her boyutta tekne güvenle konaklayabilmektedir. Ayrıca, denizde gönüllü can kurtarma ekibi ile hizmet veren deniz ambulansını bünyesinde barındıran tek marina olma özelliğini taşımaktadır. Bünyesinde işbirliği yaptığı yelken kulübü ile yaz & kış en çok yarış düzenlenen tek marinadır.

Bodrum'un kalbindeyiz, Bodrum'un kalbiyiz.